E-learning ERGO ÚVOD

Vítáme tě na E-learningu k podpoře tvého zdraví při práci. Víš, jak se říká, že práce u PC nás postupně zabíjí.. Není to pravda, pokud provedeš pár úprav.

Nyní ti představíme program, který tě čeká. V průběhu následujících dní tě budeme skrze tento E-learning vést k podpoře tvého zdraví při práci. Ať už jsi na Home office, nebo v kanceláři, vždy pro tebe budeme mít konkrétní tipy, jak si pomoct, aby ses při práci cítil skvěle!

Co můžeš očekávat?

  1. Máme pro tebe přichystáno celkem 40 tipů krok po kroku, které ti ukážou, jak zlepšit své pracoviště.
  2. Naše tipy se týkají ERGONOMIE při práci u PC, konkrétně správného nastavení tvého pracovního místa a pracovního režimu.
  3. Vše je vytvářeno v konzultaci s odborníky z oblasti zdravotnictví, wellness dle nejnovějších trendů.
  4. Fixace nově aplikovaných změn trvá cca 3 měsíce. S tímto časem je potřeba počítat, pokud chceš dosáhnout Zdravé práce.

Skrze postupné změny tě provedeme ke zdravé práci, která ti bude přirozená, příjemná a nebude omezovat tvou pozornost na práci.

K automatizaci nových návyků je potřeba věnovat určitý čas. Nic, co se týká zdraví nelze změnit IHNED. Počítej, že první výraznější pozitivní změny budeš pociťovat za cca 2 měsíce. Drobné pozitivní změny se mohou objevit ihned.


“Tvá mysl bude klidnější, tvé tělo nebude bolet a na konci pracovního dne budeš mít více energie na další aktivity”


Ještě než začneme pročti si naše DOPORUČENÍ, jak s E-learningem pracovat, aby jsi z něj získal maximum a pozitivní změny se u tebe projevily co nejdříve:

  1. E-learning si spouštěj pouze ve chvíli, kdy jsi na svém pracovním místě, které chceš upravovat.
  2. Jakékoli změny aplikuj IHNED, jakmile daný tip přečteš. Neodkládej úpravy na později!
  3. Pokud se ti nepodaří daný TIP splnit, klikni na tlačítko NESPLNĚNO a nech si tuto úpravu na později.
  4. Pokud si chceš některý z tipů zopakovat, můžeš kdykoli opět kliknout na ERGONOMIE – NÁVODY, vybrat správnou skupinu tipů a přes úvodní stránku si tipy opět projet.